Bent u als onderneming op zoek naar promotiemogelijkheden op lokaal, regionaal of misschien wel landelijk niveau? Neem dan contact op met de sponsorcommissie.

Zij vertellen u graag over de mogelijkheden die volleybalvereniging Side-Out u kan bieden als ondernemer!

Hoofdsponsor

• Banzo, Hoogeveen| www.banzo.nl

Gouden sponsoren

• Panelen Holland, Oosterwolde | www.panelenholland.nl
• Niburg Pallets, Slagharen | www.niburgpallets.nl

Zilveren sponsoren
• De Jong en Laan, Hardenberg | www.jonglaan.nl
• Hofsink en Nijland auto’s, Hardenberg | www.hofsink-nijland.nl
• Installatieburo B.Anbergen, Slagharen | www.anbergen.nl
• Jumbo, van der Schouw, Slagharen | www.jumbosupermarkten.nl 
• van Staalduinen montage, Slagharen | www.vanstaalduinenmontage.nl
• Lunchroom Emmy, Slagharen | www.lunchroomemmy.nl
• MW Staalbouw, Hardenberg | www.mwstaalbouw.nl
• Peters Bouwmaterialen, Slagharen | www.petersbouwmaterialen.nl

Bronzen sponsoren
• Totaal Slapen, Hardenberg | www.totaalslapen.nl
• Meijer Parket, de Krim | www.meijer-parket.nl
• Bouw- en Aannemersbedrijf Sanders-Temmink, Schuinesloot |
• Lunchroom Emmy, Slagharen | www.lunchroomemmy.nl
• Elektromotoren Emmen | www.elektroshop-emmen.nl
• DD-Sport, Hoogeveen | www.dd-sport.nl

Drukwerk : • Posters : Tekstopzet, Hardenberg | www.tekstopzet.nl